sobota, 6 sierpnia 2016

Najlepsze ozdoby na torty

Pewnie większość z Was wie, że czasem wykonuję torty dla rodziny i znajomych. Od małego lubiłam pichcić w kuchni i jak widać, tak mi zostało do dzisiaj. A słodkie rzeczy to zdecydowanie mój konik. Pomimo tego, że jest dużo pracy przy torcie, bardzo lubię je robić, bo wtedy nie ogranicza mnie wyobraźnia. Od dłuższego czasu myszkuję po sklepach w poszukiwaniu fajnych posypek, dodatków do ciast itp. Staram się by moje wypieki smakowały jak najlepiej, dlatego używam dobrej jakości produktów.

I jeśli chodzi właśnie o produkty dekoratorskie serdecznie polecam Wam sklep CUKIETERIA. To prawdziwy raj dla fanów słodkości. Znajdziecie tutaj dosłownie wszystko. Poczynając od szerokiego asortymentu czekoladowego, po dodatki do ciast, ozdoby, akcesoria pomocnicze, syropy i kawy. A jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się nowych form cukiernictwa CUKIETERIA, zaprasza także na warsztaty.

Jeśli zalogujecie się na stronie, dodatkowo przy zakupach dostaniecie 5% rabatu.


Do tego tortu użyłam Zielonej masy cukrowej Cukieteria.  Bardzo dobrze się wałkuje , jest plastyczna i nie klei się do rąk. Można używać jej do wykonywania figurek a także pokrywania całych tortów, czy robienia płaskich dekoracji. Zrobiłam z niej wodorosty, do wycinania użyłam radełka do faworków. Liście wycinałam foremkami do ciasteczek.  Masa jest bardzo wydajna, co jest jej wielkim plusem.

Do ozdobienia rantu tortu użyłam Zielonych wiórek czekoladowych Cukieteria. Są zrobione z bardzo dobrej jakości czekolady i na dodatek bardzo uniwersalne. Używam ich do domowych lodów, ciast i dekoracji koktajli i przeróżnych deserów.

Na koniec postanowiłam nadać torcikowi trochę koloru i tutaj z pomocą także przyszła mi Cukieteria. Użyłam gotowych kwiatów anturium, mają piękny czerwony kolor, ozdobione są złotymi pręcikami i wyglądają bardzo dostojnie.

Z takimi ozdobami praca nad tortem to prawdziwa przyjemność. Jeśli tak jak ja uwielbiasz pieczenie, a może nawet zajmujesz się tym zawodowo, zachęcam Cię do skorzystania z usług Cukieterii. Ręczę ,że będziecie zachwyceni wysoką jakością produktów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz