piątek, 9 października 2015

Gdzie warto kupować - czyli sklepy internetowe godne polecenia cz. I

Ponieważ nie każdy z Was zagląda do pozostałych moich zakładek na blogu, postanowiłam tutaj podzielić się z Wami opiniami o kilku firmach z którymi współpracuje mój blog. 

Pierwszą firmą godna polecania jest 

Jest mi bardzo miło, że sklep internetowy Skworcu, podjął współpracę z moim blogiem. Otrzymałam od nich paczkę wypełnioną po brzegi samymi smakołykami. Były w niej między innymi suszone owoce, aromatyczne przyprawy i popularne ostatnio nasiona chia. Wszystkie produkty, będę sukcesywnie testowała i dzieliła się z Wami opiniami i zdjęciami. 

W sklepie internetowym , który znajdziecie pod linkiem http://www.skworcu.com.pl/, znajdziecie szeroki wachlarz produktów spożywczych , pysznych kaw i herbat, nasion a także akcesorii do kuchni. 

Produkty Skworcu wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Produkty są pakowane w bardzo praktyczne opakowania, które pozwalają na wielokrotne zamykanie i otwieranie, bez utraty zapachu i smaku przypraw. A przede wszystkim mają bardzo dobre ceny i szeroki wybór.

Dodatkowym atutem sklepu Skworcu jest to ,że klikając na wybrany produkt od razu wyświetla nam się dokładna informacja, co dany produkt zawiera i do czego można go stosować. A także są podawane wartości odżywcze i informacje dotyczące zawartości witamin i ciekawostek zdrowotnych.

Przy okazji możecie od razu sprawdzić, co pysznego można przygotować z zakupionym przez Was produktem. Klikając w linki, automatycznie przeniesiecie się na blog, na którym jest przepis i zdjęcie wykonanej potrawy. 

Jeśli miałabym podsumować sklep Skworcu uważam,że jest to doskonały sklep internetowy. Mają przejrzystą stronę, ekspresową wysyłkę i doskonałe zaopatrzenie. To wszystko sprawia, że chce się do nich wracać po kolejne smakołyki.

A żeby dodatkowo umilić Wam czas, podczas którego będę testowała produkty Skworcu , postaram się rymować Wam recenzję. Może wtedy łatwiej zapadną Wam  pamięć i skusicie się na pyszne zakupy w http://www.skworcu.com.pl/

By odnaleźć przepisy z wykorzystaniem produktów Skworcu, wystarczy kliknąć po prawej stronie zakładkę SKWORCU :)

SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM DO SKLEPU INTERNETOWEGO :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz