wtorek, 10 maja 2016

Konkursik majówkowy

Wiosna przywitała nas piękną pogodą, zakwitły już bzy. Coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. W sklepach pojawiły się nowalijki, na targu można już spotkać pierwsze truskawki. Maj w pełni.

Co prawda majówki mamy już za sobą, jednak przed nami jeszcze jedno ważne święto DZIEŃ MATKI.

Z tej okazji przygotowałam dla Was mały konkursik z bardzo ciekawą nagrodą.

Zadanie konkursowe jest bardzo łatwe i liczę tutaj na Waszą kreatywność. Wiem, że potraficie wiele. Możecie mnie zaskoczyć jakimś ciekawym produktem, którego raczej nie używamy na co dzień, a może jakaś aromatyczna i mało spotykana przyprawa, olej, egzotyczny owoc wzbogaci Wasze danie?

Można przesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe, więc dobrze się zastanówcie i przygotujcie coś wspaniałego dla swoich mam. Może to być coś słodkiego, a także danie główne czy przekąska. Pamiętajcie by podać ją w atrakcyjny sposób, przecież pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a jak wiadomo jemy w pierwszej kolejności oczami. 

Nasze mamy zasługują na wszystko co najlepsze. Przecież to one ocierały nam łzy, wiązały kokardki na warkoczach, biły brawo na szkolnych przedstawieniach. Teraz także wspierają  nas dobrym słowem i mądra radą. Może Wy jesteście już mamami i macie pod swoimi skrzydłami własne pociechy. 

Do zgłoszenia konkursowego proszę dopiszcie "Za co kochacie swoje mamy "?

Dla zasady wytyczę punkty konkursowe:

1. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu potrawy na Dzień Matki, może być na słodko lub słono, daję Wam całkowitą dowolność.

2. Przepis wraz ze zdjęciem oraz odpowiedzią na pytanie: Za co kochacie swoje mamy ?  prześlijcie na mój adres mailowy wioletaperkowska@wp.pl

3. Każdy może przesłać tylko JEDNO zgłoszenie konkursowe.

4. Konkurs zaczyna się 11 maja i kończy 20 maja o godzinie 24:00.

5. Wyniki konkursu ogłoszę w Dniu Matki czyli 26 maja 2016r

6. Miło mi będzie jeśli polubicie mój profil na FB Wyborne Smaki oraz profil sponsora Semco,  bo przecież nagroda też jest ważna :)

7. Nagrodą w konkursie jest zestaw 3 olei tłoczonych na zimno Semco .

8. Wysyłką nagrody zajmuje się sponsor.

9. Na adres zwyciezcy czekam 2 dni, po tym czasie wybiorę kolejną osobę.

10. Życzę WAM powodzenia :)Serdecznie zapraszam do udziału i z niecierpliwością czekam na Wasze zgłoszenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz